Наукова ступінь: к.т.н.
Посада: доцент
Освіта: Факультет радіоелектроніки КПІ, 1971 р.
Лекційні курси:
 • Прикладна оптика
 • Оптоелектроніка та фотоніка
 • Голографія та оптичні процесори

 • Публікації: 140 статей, тез доповідей та авторських свідоцтв
  Наукові інтереси:
 • Лазерна вимірювальна техніка

 • Сторінка на intellect.kpi.ua

  Чадюк Вячеслав Олексійович народився у 1947 р. у м. Києві.

  У 1971 р. закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Електронні прилади». З 1972 р. працює на кафедрі електронних приладів та пристроїв. З 1973 по 1981 р. на посадах спочатку старшого інженера, а потім старшого наукового співробітника займався на кафедрі науковою роботою у галузі лазерної вимірювальної техніки, будучи відповідальним виконавцем трьох науково-дослідних робіт оборонного характеру. У 1980 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Оптичні прилади». З 1982 по 1984 р. працював асистентом, а з 1984 р. і по нинішній час працює доцентом кафедри електронних приладів та пристроїв факультету електроніки НТУУ «КПІ».

  Чадюк В.О. має 8 винаходів, понад 140 наукових та навчально-методичних робіт, 2 навчальних посібники з грифом Міносвіти та 1 навчальний посібник з грифом НТУУ «КПІ». Навчальний посібник В.О. Чадюка «Оптоелектроніка: від макро до нано» був нагороджений грамотою IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти–2013» (м. Київ, 28.02–2.03.2013).

  У різні роки Чадюк В.О. підготував і прочитав на кафедрі курси лекцій з таких дисциплін як «Електровакуумні напівпровідникові прилади», «Лазерна техніка», «Прикладна оптика», «Оптоелектроніка та фотоніка», «Голографія та оптичні процесори» (три останні курси читає і нині).

  Чадюк В.О. є членом міжнародного наукового товариства IEEE. Сферою наукових інтересів є нанофотоніка і моделювання оптоелектронних нанорозмірних процесів. Керівник Лабораторії лазерної електроніки та студентської науково-дослідної групи з лазерної ультрамікроскопії.

  Персональний блог