Вступай

 

pk-2012

 

IEEE Ukraine ua

kpiarticle

СтатистикаКафедра Електронних Приладів та Пристроїв
Веб-сайт до курсу "Обчислювальна математика" Друк
Працює ресурс www.compumat.com.ua для студентів, які вивчають курс "Обчислювальна математика". На сайті розміщені всі необхідні матеріали та поточний рейтинг студентів. Інформація буде дублюватись українською та англійською мовами. Ресурс буде розвиватись для забезпечення рівного доступу до навчання та можливості дистанційного вивчення предмету.
 
Міжнародна співпраця Друк

Актуальна міжнародна співпраця кафедри ЕПП

в останні місяці 2015р з ТУ Дрезден (ФРН)

Делегація факультету електроніки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» у складі проф. Циганка Б. А., доц. Татарчука Д. Д. та Олійника О. О. з 29.06.2015 по 4.07.2015 провела перший науково технічний семінар за темою «Збільшення числа внутрішніх зв’язків в електронних структурах з використанням динамічних неоднорідностей» на виконання наказу НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» №2-67 від 21.05.2015.

У жовтні 2015р в рамках договору між ТУ Дрезден та НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» студенти факультету електроніки, а саме кафедр Електронних приладів та пристроїв (3 осіб), Мікроелектроніки (8 осіб) проходили практику-стажування в лабораторіях Інституту конструювання та техніки зв’язків в електроніці (ТУ Дрезден).

З 19.11.15 по 2.12.15 асистент Олійник О. О. в ТУ Дрезден здійснював підготовчі роботи для проведення експерименту з демонстрацією можливостей збільшення кількості внутрішніх зв’язків в електронних структурах в рамках проекту «Збільшення числа внутрішніх зв’язків в електронних структурах з використанням динамічних неоднорідностей».

З 29.11 по 2.12 проф. Циганок Б. А. спільно з асистентом Олійником О. О. провели науковий семінар з німецькими колегами з Інституту конструювання та техніки зв’язків в електроніці (директор проф. К. Бок, проф. Х. Хойєр та аспірантка ТУ Дрездена І. Пацьора). Під час семінару обговорювались виконані делегацією НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» роботи та стан підготовки експерименту.

Заплановано в 2016 році в першій декаді завершення підготовки експерименту та його проведення з метою демонстрації можливостей збільшення числа внутрішніх зв’язків в електронних структурах на основі використання динамічних неоднорідностей.

В разі позитивних результатів експерименту очікується підготовка матеріалів проектної пропозиції та залучення студентів до виконання міжнародного проекту.

 
До уваги абітурієнтів Друк

Шановні вступники!!!

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” приймає ваші документи навіть вночі — подавайте документи електронно будь-де і будь-коли! Елекронна заява повністю прирівнюється до паперової (Наказ Міністрества освіти і науки №1172 — http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1390-14/paran15#n15), всі подані заяви ви можете переглядати у особистому кабінеті й моніторити рейтингову ситуацію за допомогою сайту vstup.info (інформація оновлюється раз на 24 години).

Станом на 18 червня 2015 року вирішується питання можливості зарахування балів випускників ФДП під час подання електронних заяв.

Переваги електронного вступу:
• економія вашого часу;
• жодних черг та спекотних коридорів;
• жодних витрат на ксерокопії та виготовлення фотокарток;
• можливість подати заяву будь-де і буль-який зручний час.

Якщо у вас виникають будь-які питання — звертайтесь за телефонами гарячих ліній факультетів та інститутів — http://kpi.ua/board-telephone.

У подальшому буде розроблено інструкцію подання електронних заяв, яку ви зможете завантажити на офіційному сайті НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” та на сайтах факультетів й інститутів. Скористатись сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua/ можна буде з дня початку прийому документів (10.07.2015).

elecvstup

 

Що потрібне ще на сайті?

Що потрібне ще на сайті?
 

Контакти

м. Київ, вул. Політехнічна, 16

12 корпус, кімната 109

Тел. викладацької:
(044) 204-95-06

ed@kpi.ua