PhG-2015_12_22_laserny_mikroskop-low

Науково-дослідна робота студентів

На кафедрі до наукової роботи залучаються найбільш здібні студенти 3-6 курсів. Тематика наукової діяльності студента проходить через бакалаврську роботу, дипломний проект або магістерську роботу і є основою для формування теми наукової роботи на етапі проходження навчання в аспірантурі. Тематика наукових робіт студентів визначається науковими керівниками студентів у відповідності до напрямків навчально-дослідницьких лабораторій кафедри і проводиться в рамках наукових тематичних гуртків у вільний від навчання час. На кафедрі керують інноваційною роботою студентів Терлецький О.В., Чадюк В.О., Кузьмичев А.І., Жовнір М.Ф., Михайлов С.Р та ін., діють 5 навчально-дослідницьких лабораторій. Всі студенти залучені до інноваційної роботи без оплати.

У 2017 році студенти кафедри брали участь і конкурсі молодіжних проектів державного космічного агенства України. Переможцем конкурсу стала студентка кафедри Решетник Анна Олександрівна:

Назва проекту:

Розробка, виготовлення і випробування ультрафіолетового поляриметра для дослідження поляризаційної складової стратосферного озонового шару Землі.

Керівники проекту:

Сарибога Ганна Володимирівна, Олійник Остап Олегович.