Червень 12, 2019
ПІДСУМКИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ МАГІСТРІВ
Липень 7, 2019

Вступникам до магістратури на кафедру ЕПП

До уваги студентів-бакалаврів, які поступають до магістратури на кафедру електронних приладів та пристроїв.
1. Документи бажано здати 1 та 2 липня 2019 з 11.00 до 15.00 кімната 104-12.
2. При собі потрібно мати документи відповідно до переліку
Перелік документів для вступу:

• Паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії) стр.1, 2 + сторінка реєстрації,
    ID-картка
    Якщо у вас ID-картка, потрібна копія пластику з обох сторін,
    витяг з реєстру потрібен обов’язково;
  • Диплом бакалавра (оригінал та копії) (питання наявності буде вирішуватись на місці);
  • Додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії) (питання наявності буде вирішуватись на місці);
  • Творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю; оригінал та копії титульної сторінки видання + зміст (сторінка з автором) + перша сторінка публікації з вказаними авторами) 2 екземпляри; Якщо це електронна публікація обов’язково дайте інтернет-посилання.
  • Військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
  • Ідентифікаційний код (оригінал та копії);
  • Чотири фотографії 3х4(підписується олівцем на зворотній стороні (прізвище));
  • Два конверти з марками по Україні та заповненим полем «Кому» (адреса для листування вступника);
  • Заява бакалавра для участі в конкурсному відборі на навчання у магістратурі;
  • Розписка.

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

3. Тут ви можете взяти бланк заяви, а також зразки його заповнення. Перший зразок заповнений для звичайних студентів бакалаврів (випускників групи ДЕ-51, які навчалися за напрямом підготовки 6.050802), другий зразок – для бакалаврів-прискоренників (випускників групи ДЕ-п61, які навчалися за спеціальністю 171), третій зразок – для студентів заочників. Зовнішні вступники повинні написати напрям підготовки за яким вони навчалися згідно з дипломом. Прохання для всіх вступників роздрукувати та заповнити вдома бланки заяв без помарок і закреслень. В разі, якщо виникають питання щодо правильності заповнення вони будуть вирішені на місці під час подачі документів. Обов’язково візьміть із собою ту саму ручку, якою Ви заповнювали бланк, в разі якщо потрібно буде доповнити якусь графу бланку. Графу середнього балу залиште пустою, її потрібно буде також заповнити при подачі документів. Прохання всім вступникам на денну форму навчання роздрукувати і заповнити два бланки. Один – з відміткою на освітньо-наукову програму і другий – з відміткою на освітньо-професійну програму (в зразку відмічена лише освітньо-наукова програма, але Ви зробіть два варіанти заяв). Всі студенти, які поступають на денну форму можуть поставити відмітку на бюджетну форму навчання. На заочну форму навчання студенти можуть поступити лише на освітньо-професійну програму та на контрактну форму навчання. Це відображено і в зразку.