Перспективні напрямки сучасної електроніки – 2019
Січень 29, 2019
Перевірка дипломних робіт на плагіат
Червень 12, 2019

Програма 13-ї науково-практичної конференції “ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ”

ПРОГРАМА
13-ї науково-практичної конференції

“ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ”

Конференція відбудеться 4 квітня 2019 р.
в КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. №12 , ауд. 412.

ГРАФІК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

4 квітня

10:00, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

 

10:00 – 11:00 реєстрація учасників конференції
11:00 – 11:30 відкриття конференції
11:30 – 14:00 слухання доповідей
14:30 – 18:00 слухання доповідей
18:00 підведення підсумків конференції

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

4 квітня

11:00, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

Відкриття конференції:

Вступне слово зав. кафедри ЕПП – проф. Л.Д. Писаренко

Пленарне засідання:

Керівник секції – к.т.н. доц. кафедри ЕПП, КПІ ім. Ігоря Сікорського О.В. Терлецький

Регламент роботи – доповідь – по 15 хв.

ДОПОВІДІ

  1. Герасименко Денис Олександрович – Датчик кутової швидкості об’єкта на поверхневих акустичних хвилях
  1. Майкут Сергій Олексійович – Моделювання дугового розрядника з анодом у вигляді індуктора
  1. Перевертайло Володимир Володимирович – Дослідження резонатора типу “Розрізане кільце” для застосування у плазмовій технології

12:30, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

Секція: «Електроніка інформаційних систем»

Керівник секції – к.т.н.. доц. кафедри ЕПП, КПІ ім. Ігоря Сікорського С.Р. Михайлов

Регламент роботи – доповідь – по 7 хв.

ДОПОВІДІ

  1. Аршан Євгеній Віталійович – Розробка електронного стенду на основі мікроконтролера для налагодження програм
  1. Коломієць Юрій Андрійович – Дослідження та розрахунок основних параметрів та характеристик для побудови лінії мобільного зв’язку стандарту LTE
  1. Мігуш Максим Олександрович – Система збору даних
  1. Молочко Олександр Сергійович – Система передавання даних
  1. Роздорожнюк Денис Михайлович – Електронна система слідкування за положенням об’єкта
  1. Странський Юрій Артурович – Модель похибок волоконно-оптичного гіроскопа
  1. Черватюк Артем Віталійович – Покриття і щільність в тривимірних натільних комп’ютерних мережах

 

14:30, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

Секція: «Електроніка фізико-технічних систем»

Керівник секції – к.т.н. проф. кафедри ЕПП, КПІ ім. Ігоря Сікорського А.І. Кузьмичев

Регламент роботи – доповідь – по 7 хв.

ДОПОВІДІ

  1. Андрієнко Ольга Володимирівна – Сучасна осцилографія
  2. Балашов Кіріл Євгенович – Відмова мікросхем у космосі
  3. Бевза Ірина Олегівна – Лазерний вимірювач параметрів поверхні
  4. Безугла Ярослава Володимрівна – Автоматична система керування освітленням
  5. Божук Андрій Миколайович – Електронна система технічного зору для дефектоскопії при виробництві плат
  6. Гайсін Артем Фанісович – Система автоматичного регулювання параметрів мікроклімату складських приміщень
  7. Зелінський Дмитро Володимирович – Аналіз технології отримання вуглецевих плівок
  8. Калачников Олександр Олександрович – П’єзоелектричні пристрої на плівках А2В6
  9. Клименко Владислав Анатолійович – Дослідження п’єзоелектричних властивостей гетеропереходів на основі плівок А2B6
  10. Курпас Денис Валерійович – Системи діагностики земної поверхні для наземних безпілотних транспортних засобів
  11. Леоненко Олексій Миколайович – Частотно-селективні метаматеріали для STEALTH технології (стендова доповідь)
  12. Лізогуб Максим Валерійович – Метаматеріальні структури на основі газоплазмових утворень
  13. Любченко Валерій Сергійович – Світлодіодна система освітлення об’єкту в оптичному мікроскопі
  14. Огуревич Ярослав Володимирович – Перетворювач частоти з опорним генератором на об’ємно-акустичних хвилях (стендова доповідь)
  15. Скуратовський Владислав Ігорович – Аналізатор моніторінгу серцебиття
  16. Стеценко Віталій Анатолійович – Система безперервного моніторингу браслету антистатичного захисту
  17. Тищенко Олексій Володимирович – Електронна система безконтактного вимірювання рівня рідини
  18. Чирук Василь Миколайович – Еволюція датчиків зображення: КМОН-ФД і ПЗЗ-матриці
  19. Шовкопляс Денис Ярославович – Метод вимірювання кількості перезаписів мемристора
  20. Штикало Олександр Вікторович – Моделювання фізичних властивостей схем з феромагнетиками

Підведення підсумків конференції

доц. Терлецький О.В.