Розклад вступних іспитів в магістратуру по спеціальності 171- Електроніка
Вересень 25, 2018

Jabil Manufacturing Day 2018 в Ужгороді

Jabil Circuit Ukraine Limited

запрошує студентів ФЕЛ на Jabil Manufacturing Day в Ужгороді 27-28 жовтня 2018 року.

Що чекає на учасників заходу?

• Знайомство з сучасним виробництвом електроніки в Україні – з компанією Jabil –  світом лідером, який вже 50 років разом із своїми клієнтами розробляє і створює інноваційні технології та продукти.
  • Інтерактивні воркшопи від наших експертів.
  • Екскурсія містом.

Наша компанія проводить Jabil Manufacturing Day уже втретє. Щороку ми запрошуємо 50 студентів з усієї України. Цього року ми збільшили квоту місць до 100.

Щоб стати учасником Jabil Manufacturing Day 2018:

1. Учаснику необхідно заповнити он-лайн анкету за цим посиланням – https://goo.gl/1HteK4
  2. Пройдіть тест, який Ви отримаєте на електронну пошту після заповнення анкети.
  3. При успішному складанні тесту, Ви отримаєте запрошення на участь у Jabil Manufacturing Day 2018.

Важливо! Учасникам заходу гарантуємо:

• Залізничні/автобусні квитки в Ужгород і назад.
  • Проживання в хостелі.
  • Харчування під час заходу.