Перспективні напрямки сучасної електроніки – 2018
Лютий 13, 2018
Робота для випускника ФЕЛ
Квітень 25, 2018

Програма 12-ї науково-практичної конференції “ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ”

ПРОГРАМА
12-ї науково-практичної конференції

“ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ”

Конференція відбудеться 19-20 квітня 2018 р.
в КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. №12 , ауд. 412.

ГРАФІК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

19 квітня

10:00, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

10:00 – 11:00 реєстрація учасників конференції
11:00 – 11:30 відкриття конференції
11:30 – 14:00 слухання доповідей
14:30 – 19:00 слухання доповідей

20 квітня

10:00, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

10:00 – 11:00 реєстрація учасників конференції
11:00 – 15:00 слухання доповідей
15:00 Підведення підсумків конференції

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

19 квітня

11:00, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

Відкриття конференції:

Вступне слово зав. кафедри ЕПП – проф. Л.Д. Писаренко

Пленарне засідання:

Керівник секції – к.т.н. доц. кафедри ЕПП, КПІ ім. Ігоря Сікорського О.В. Терлецький

Регламент роботи – доповідь – по 15 хв.

ДОПОВІДІ

  1. Май Олексій Володимирович – Методика вимірювання параметрів балансних змішувачів терагерцового діапазону
  1. Каут Максим Сергійович – Математична модель надійності обчислювальних мереж в реальних умовах їх експлуатації
  1. Перевертайло Володимир Володимирович – Новий аспект розвитку антенних структур: від рамкових антен до кільцевих резонаторів
  1. Герасименко Денис Олександрович – Підсилювач поверхневих акустичних хвиль
  1. Бітов Мирослав Валерійович – Вимірювання амплітудно-частотних характеристик гучномовців за допомогою программного пакету ARTA
  1. Городецький Богдан Миколайович – Алгоритм роботи цифрового сигнального процесора та його елементна база
  1. Волощенко Володимир Вікторович – Мікроконтроллер stm32 в системі керування відеопроцесора для рентгенотелевізійних систем промислового призначення

 

 

14:30, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

Секція: «Електроніка інформаційних систем»

Керівник секції – к.т.н.. доц. кафедри ЕПП, КПІ ім. Ігоря Сікорського С.Р. Михайлов

Регламент роботи – доповідь – по 7 хв.

ДОПОВІДІ

  1. Васильєв Денис Юрійович – Сьогодення та майбутнє розвитку технології секвенування ДНК
  1. Гажур Андрій Олександрович – Ефект м’якого хендоверу в системі мобільного стільникового зв’язку CDMA
  1. Гах Роман Вiкторович – Пристрій на основі мікроконтроллера для відображення сигналу
  1. Іванов Роман Євгенович – Використання криптографічних методів для підвищення рівня захисту інформаціі у ПК
  1. Коломієць Юрій Андрійович – Кодування мови в системі мобільного зв’язку типу GSM i D-AMPS
  1. Кошкін Марк Олександрович – Хмарний сервіс моніторингу та управління рухом мобільних об’єктів
  1. Курпас Денис Валерійович – Завадостійка електронна система керування наземним безпілотним транспортом
  1. Михайленко Олександр Миколайович – Цифровий дозиметр на основі мікроконтролера
  1. Пштика Сергій Миколайович – Електронні системи радіочастотної ідентифікації
  1. Тищенко Олексій Володимирович – Мікроконтролерна система керування освітлення автомобіля
  1. Шовкопляс Денис Ярославович – Мікроконтролерний вимірювач електронних компонентів

 

20 квітня

11:00, корп. №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, ауд. 412.

Секція: «Електроніка фізико-технічних систем»

Керівник секції – к.т.н. проф. кафедри ЕПП, КПІ ім. Ігоря Сікорського А.І. Кузьмичев

Регламент роботи – доповідь – по 7 хв.

ДОПОВІДІ

  1. Бевза Ірина Олегівна – 3D сканери
  1. Богапов Федір Германович – Реставрація магнетрона МИ-29 для РЛС П-37
  1. Вілінський Олександр Олександрович – Оцінка параметрів стратосферного плазмового двигуна
  1. Гребенюк Владислав Сергiйович – Газоаналiзатор
  1. Громов Василь Валерійович – Волоконні лазери
  1. Клименко Владислав Анатолійович – П’єзоелектричні перетворювачі на основі матеріалів групи А2Б6
  1. Леонюк Павло Володимирович – НВЧ – синтезатор частоти з опорним генератором довільної форми сигналу
  1. Мельник Ярослав Вікторович – Електронний датчик руху
  1. Пєров Олександр Геннадійович – Платформа для бездротової передачі електроенергії
  1. Пінькавський Олександр Сергійович – Полум’я в електроніці
  1. Плешка Тетяна Євгеніївна – Математична модель пов’язаних ПАХ-хвилеводів
  1. Середенко Віталій Вікторович – Зарядний пристрій на фотоелементах з захистом від розряджання
  1. Соїч Антон Васильович – Електронна система керування тиском в системі водопостачання
  1. Странський Юрій Артурович – Використання волоконно-оптичного гіроскопа у сейсмологі
  1. Строков Ігор Володимирович – Датчик водню
  1. Царенко Петро Олексійович – Система захисту радіолокаційних станцій
  1. Чирук Василь Миколайович – Еволюція датчиків зображення: КМОН- і ПЗЗ-матриці
  1. Шнайдер Руслан Володимирович – Нанесення діелектричного шару газоразрядною гарматою

 

Підведення підсумків конференції

доц. Терлецький О.В.