Списки студентів, зарахованих з 01 вересня 2017 року на навчання до магістратури
Серпень 21, 2017

Jabil Manufacturing Day в Ужгороді

Jabil Circuit Ukraine Limited

запрошує студентів ФЕЛ на Jabil Manufacturing Day в Ужгороді 7-8 жовтня 2017 року.

Що чекає на учасників заходу?

• Знайомство з сучасним виробництвом електроніки в Україні – з компанією Jabil –  світом лідером, який вже 50 років разом із своїми клієнтами розробляє і створює інноваційні технології та продукти.
  • Інтерактивний воркшоп від наших експертів із закупівлі, логістики та планування, які розкажуть про ефективні та інноваційні інструменти, як зробити процеси ланцюгів поставок максимально ефективними та успішними.
  • Також поділимося досвідом у використанні принципів бережливого виробництва – концепції менеджменту, створеної на японському підприємстві Toyota і заснованій на неухильному прагненні до усунення всіх видів витрат. На даний момент ми єдине в Україні підприємство, яке використовує ці концепції на щоденній основі, де кожен працівник залучений у процес оптимізації процесів, що дозволяє нам бути максимально орієнтованими на наших клієнтів та на досягнення найвищих результатів.

Наша компанія проводить Jabil Manufacturing Day уже втретє. Щороку ми запрошуємо 50 студентів з усієї України. Цього року ми збільшили квоту місць до 100.

Як потрапити на Jabil Manufacturing Day?

1. Учаснику необхідно заповнити он-лайн анкету за цим посиланням – https://goo.gl/XdHQvZ
  2. Пройти тест, який учасник отримає на електронну пошту після заповнення анкети.
  3. При успішному складенні тесту учасник отримає запрошення на участь у Jabil Manufacturing Day 2017.

Важливо! Компанія бере на себе всі організаційні та транспортні витрати.

21 вересня

представники Jabil Circuit Ukraine Limited  відвідають Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського і розкажуть про компанію та проведуть інтерактивний воркшоп для студентів університету, який відбудеться

в аудиторії 412-12 о 14-15.