Запрошуємо на конференцію
Березень 5, 2017

Міжнародна співпраця із ТУ Дрезден (ФРН)

Делегація факультету електроніки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» у складі проф. Циганка Б. А., доц. Татарчука Д. Д. та Олійника О. О. з 29.06.2015 по 4.07.2015 провела перший науково технічний семінар за темою «Збільшення числа внутрішніх зв’язків в електронних структурах з використанням динамічних неоднорідностей» на виконання наказу НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» №2-67 від 21.05.2015.

У жовтні 2015р в рамках договору між ТУ Дрезден та НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» студенти факультету електроніки, а саме кафедр Електронних приладів та пристроїв (3 осіб), Мікроелектроніки (8 осіб) проходили практику-стажування в лабораторіях Інституту конструювання та техніки зв’язків в електроніці (ТУ Дрезден).

З 19.11.15 по 2.12.15 асистент Олійник О. О. в ТУ Дрезден здійснював підготовчі роботи для проведення експерименту з демонстрацією можливостей збільшення кількості внутрішніх зв’язків в електронних структурах в рамках проекту «Збільшення числа внутрішніх зв’язків в електронних структурах з використанням динамічних неоднорідностей».

З 29.11 по 2.12 проф. Циганок Б. А. спільно з асистентом Олійником О. О. провели науковий семінар з німецькими колегами з Інституту конструювання та техніки зв’язків в електроніці (директор проф. К. Бок, проф. Х. Хойєр та аспірантка ТУ Дрездена І. Пацьора). Під час семінару обговорювались виконані делегацією НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» роботи та стан підготовки експерименту.

Заплановано в 2016 році в першій декаді завершення підготовки експерименту та його проведення з метою демонстрації можливостей збільшення числа внутрішніх зв’язків в електронних структурах на основі використання динамічних неоднорідностей.

В разі позитивних результатів експерименту очікується підготовка матеріалів проектної пропозиції та залучення студентів до виконання міжнародного проекту.